1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı

Hollywood’dan Güzellik Sırları

Hollywood’dan Güzellik Sırları
0

Ünlü yıldız eşit miktarda tam yağlı süt ve maden suyunu birsprey şişesinde karıştırıyor ve ekstra nem için gün boyunca birkaç kez yüzüne püskürtüyor. Ayrıca cildin canlanması için eşit miktarda domates suyu ve kili karıştırıp cildine peeling yapıyor.
Cindy Crawford

Jennifer Love Hewitt

Sivilce için diş macunu kullananlardan. Yalnız bu formülü test etmiş birisi olarak çok sık kullanmamanızı ve tamamen beyaz olan bir diş macununu tercih etmenizi öneririm. Mercimek tanesi kadar kullanmak yeterli olacaktır.

Daisy Fuentes

Yağ yakımı için papatya çayını gün içinde birkaçkez tüketiyor. Yemeklerden sonra sindirime yardımcı olarak kullanılan papatya çayı yağ yakımı için iyi bir tercih olabilir.

Catherine Zeta-Jones

Saçlarını parlak tutmak için hint yağı kullanıyor.Ayrıca iki haftada bir ev yapımı diş macunu kullanarak dişlerini daha parlak vebeyaz tuttuğunu söylüyor. Bunun için birkaç tane çileği az miktarda kabartmatozu ile mikserden geçiriyor.

Rihanna

Cildini canlı ve diri tutmak için bol bol su içiyor ve bol bolda yüzüyor. Rimeli ve allığı vazgeçilmezleri.

Angelina Jolie

Jolie, günlük hayatında makyaj yapmıyor ve her zaman doğallıktan yana. Gözlerine çay kompresi yapıyor ve saçlarını defne sabunlu şampuanla yıkıyor. Belki de en önemli sırrı cildi için gül yağı tercih etmesi.

Katherina Hepburn

Limon, su ve şeker karışımı ile peelingyapmayı severdi. Gerçekten de bir çok markanın peeling formüllerinde toz şeker bulunuyor. Neden biz evde denemeyelim ?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap