1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Dippity do Girls With Curls Bukle Belirginleştirici Krem Deneyimlerim

Dippity do Girls With Curls Bukle Belirginleştirici Krem Deneyimlerim
0

Dalgalı ve elektriklenen saçlarınız varsa sürekli bakım yapmak zorundasınız demektir. Saçınızı yıkayıp çıkmak zaten bir hayal ama sürekli fön çektirmek de imkansız, sürekli düzleştirmekse saça çok zarar veriyor.

Benim saçlarımda tam tarif ettiğim gibi elektrikleniyor ve dalgalı. Bu yüzden sürekli bir saç bakım ürünü arayışı içindeyim.

Uzun süredir denemek istediğim Gratis’te gördüğüm Dippity do girls with curls bukle belirginleştirici kremi sonunda aldım ve denedim. Kanada menşeili bu marka sadece kıvırcık ve dalgalı saçlar için. Ambalajı ve kokusu ilgi çekici. Ben saçımı yıkadıktan sonra ilk nemini aldım ve saçımı taradım. Daha sonra kremi yine tarak yardımıyla saçıma eşit bir şekilde yaydım. Özellikle saç uçlarına yoğunlaştım ürün üzerindeki talimatlara uygun olarak sürdüm. Saç uçlarını avuçlayarak şekil verebilirsiniz. Gerçekten de bukleleri belirginleştiriyor. Ben üründen memnun kaldım. Ancak saç bir sonraki gün formunu kaybediyor. Tekrar yıkamak gerekiyor. Saçı sürekli düzleştirmek yerine bu tarz ürünlerle ara verip yıpranmanın önüne geçilebilir.

Sağlıcakla kalın…

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap