Süt Proteinli Saç Köpüğü Deneyimim


Merhabalar bugün saç şekillendirme ile ilgili bir yazı yazmak istedim. Eğer eski yazılarımı da incelerseniz herhangi bir markaya bağlı kalmadan kendi deneyimlerimi objektif bir şekilde paylaştığımi göreceksiniz. Öncelikle bunu belirtmek istedim. 
Bildiğiniz gibi sevgililer günü yaklaşıyor ve birçok mağazada indirimler var. Ben de bu indirimleri değerlendirmek istedim. 

Gratis'ten kendi markaları olan BeeBeauty markalı süt proteinli saç köpüğü aldim. Saçlarım hafif dalgalı olduğu için daha önce farklı markalarin yine süt proteinli saç köpüğünu kullanmistim. Sevgililer günü indiriminden dolayı 8.5 TL ye aldığım bu saç köpüğünun bu kadar iyi çıkacağını hiç tahmin etmemistim. Sanırım saç köpüğümu buldum :). Saçım daha önce kullandigim birkaç markaya göre daha hacimli durdu. Dikkat edilmesi gereken saça ıslak ya da nemliyken uygulamak. Ben saçın ilk nemini havluyla alıp taradiktan sonra saçlarımı avuclayarak kopukledim. Saçı taramak da dolaşmasını engelliyor.  Bu şekilde uyguladım ve saçım daha hacimli ve bukleleri daha belirgin durdu. İşte süt proteinli saç köpüğü deneyimim bu şekilde :) 

Güzel kalın, sağlıklı kalin...

5 yorum:

 1. Peki yağlı bir his bırakıyor mu

  YanıtlaSil
 2. Peki yagliyağl his bırakıyor mu

  YanıtlaSil
 3. Yağlı bir his bırakmıyor ama saçı yıkamak gerekiyor bir sonraki güne kalmıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. satışta mı hala ben internette satışını göremedim. Gratiste hala satıştadır umarım.

   Sil
  2. Bilemiyorum ben de uzun süredir gitmiyorum alisverise :)

   Sil

Son Yazılar

recentposts

Bir yazı daha...

randomposts